Dom

Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd.

dobra jakość Plastikowe butelki kosmetyczne na sprzedaż
dobra jakość Plastikowe butelki kosmetyczne na sprzedaż
Bardzo dobra obsługa!

—— Fabio Sinicropi

Lubię butelki, które masz

—— Luisa Figueroa

La calidad del producto es excelente

—— Viviane de Cesaro

Jesteś bardzo profesjonalny, kupię Ci więcej lampek!

—— Rodrigo Cabrera

Im Online Czat teraz

Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd. Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd. Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd. Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd. Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd. Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd.
office office center QC checking workshop warehouse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : OEM, ODM
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 8000000-12000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 90% - 100%
Logo SOMEWANG PACKAGING jest prosta, ale niesie głębokie znaczenie odzwierciedlające naszą kulturę firmy, która z kolei jest przerostem naszego myślenia, etosu i charakteru. Kolory zielone i czarne odpowiednio odzwierciedlają ochronę środowiska i odpowiedzialność. Litera W oznacza założyciela, Steven Wang, w którym zakorzeniona jest filozofia przedsiębiorstwa.

Skromne korzenie wyprodukowały w pana Wang skromnego, ale słusznie dumnego i pewnego przywódcy. Pochodzący z małej wioski w prowincji Jiangxi, przeszedł przez szereg branż poprzez staranne, szczerze mówiąc, kompetencje i rzetelność. Poprzez przekazywanie tych cech firmie SOMEWANG codziennie, firma przekształciła się w to, co jest dzisiaj.

Firma SOMEWANG PACKAGING projektuje, produkuje i produkuje opakowania z tworzyw sztucznych dla kosmetyków do pielęgnacji ciała, produktów do pielęgnacji włosów i opakowań medycznych. Nasze opakowania obejmują butelki PET, kosmetyczne rurki PE, butelki do kąpieli PE, butelki do PP i słoiki z różnymi nasadkami, mgła opryskiwacze, pompy bezpowietrzne, wyzwalacze, rolki na butelkach dezodorantowych itd. Nasza firma oferuje także usługi outsourcingowe w dziedzinie opakowań kosmetycznych, usługi ODM i OEM, a także badania i rozwój w dziedzinie badań nad powietrzem.

Każdego roku tworzymy więcej niż 20 nowych produktów. Nasza fabryka ma obecnie pięć linii produkcyjnych na łączną miesięczną pojemność 500.000 sztuk butelek PET. Typowe czasy realizacji zamówienia to 25 dni dla zamówień poniżej 100 000 sztuk, a 35 dni dla zamówień powyżej 100 000 sztuk.

Dlaczego współpracujemy z nami?

SOMEWANG jest stosunkowo niedawnym podmiotem, ale nasze doświadczenie przebiega głęboko.

Jako byłym menedżerem ds. Zamówień w Azji w firmie SWEDEN REF HAIRCARE AB rozwinięłam gruntowną wiedzę na temat potrzeb zachodnich nabywców i azjatyckich możliwości produkcyjnych w odniesieniu do opakowań kosmetycznych. W połączeniu z know-how, który przyniósł do naszej firmy mój doskonały personel, dokładnie rozumiemy, czego chcesz i jak je dostarczyć na poziomie jakości, wartości i czasie, w jakim się spodziewasz i czego potrzebujesz.

Koncentrujemy się i specjalizujemy się w opakowaniach kosmetycznych.

W przeciwieństwie do większości innych azjatyckich dostawców, jesteśmy oddani wąskiej gamie ofert, aby nie stać się "szarym wszystkimi rzemiosłami, panem nikt". Zorganizowaliśmy naszą organizację do kosmetycznych ekspertów ds. Dostaw opakowań.

Mamy znaczną przewagę nad naszymi potencjalnymi konkurentami:

SOMEWANG jest dostawcą "bez ryzyka" Alibaba.com. Oznacza to, że gwarantujemy jakość produktu i zrekompensujemy Ci wszelką stratę (chociaż byłoby to dość rzadkie, ponieważ starannie dbamy o to, aby nie stało się to w pierwszej kolejności!).


Oferujemy bezpłatne próbki nowym potencjalnym klientom. W rzeczywistości dla pierwszych dziesięciu kandydatów każdego miesiąca oferujemy bezpłatną wysyłkę na całym świecie dla wstępnych próbek!


MOQ to zazwyczaj 10 000 sztuk.


ODM. Firma Somewang ma bardzo doświadczoną kadrę projektową i posiadamy rozległe możliwości formowania. Nasz główny inżynier, pan Li, ma ponad 20-letnie doświadczenie.


Możliwość formowania. Chociaż nasz ekskluzywny sojusz z fabryką formowania butów, produkujemy ponad 100 nowych, wysokiej jakości pleśni rocznie.


SOMEWANG oferuje bardzo niskie ceny nowych wzorów i form. W rzeczywistości nasze opłaty formierskie są o około 50% tańsze, a formy o około 20% tańsze niż konkurenci. Ułatwia to współpracę z Tobą, wykazując zarówno nasze zaufanie, jak i długoterminowe zainteresowanie.


Jesteśmy bardzo niezawodni w realizacji zamówienia: efektywnych czasach realizacji i ścisłych kontrolach podwykonawców, co prowadzi do wiarygodnej jakości i terminowości dostaw.


Oferujemy śledzenie zamówień online bezpośrednio za pośrednictwem naszej strony Alibaba.com. Wystarczy wprowadzić numer PI i zobaczyć często aktualizowany stan zamówienia.


Realizujemy, wykorzystujemy i przestrzegamy zasad ISO-9000 oraz ciągłych procesów doskonalenia we wszystkich aspektach naszej organizacji. Zapewnia to, że nasze przyszłe partnerstwo będzie jeszcze lepsze niż nasza obecna współpraca!


Ciągle inwestujemy i rozwijamy. Oprócz naszej obecnej fabryki rur kosmetycznych, centrów badawczo-rozwojowych i warsztatów wtryskowych firma SOMEWANG właśnie zakupiła nową fabrykę do obsługi własnego opakowania i nadruku. W najbliższych latach spodziewamy się, że wykonamy większość własnej produkcji w firmie.

Wszyscy klienci, duże lub małe, są traktowani jak VIP.

Mając zaufanie zarówno do siebie samego, jak i tych, z którymi chcemy nawiązać współpracę, widzimy nie tylko za to, kim jesteś dzisiaj, ale za to, na co ty będziesz. Po prostu prosimy Cię o to, abyście robili to samo z nami, ponieważ jest to taka miara zaufania, która prowadzi nas do wielkiego sukcesu.

Klient czy nie, doceniamy Twoją opinię.

Bierzemy ciągłe ulepszenia poważnie, ale bez bezpośredniej, szczerej informacji zwrotnej, na której opierać się korekty, będziemy chcieli. Wiedząc o tym regularnie wysyłamy bezpłatne prezenty zarówno istniejącym, jak i potencjalnym klientom w zamian za podejmowanie cennego czasu, aby poinformować nas o wszystkim io tym, co czują, że robimy dobrze, czy nie.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Somewang Packaging Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Steven

Tel: 86-574-88251720

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)